Kontakt

Potrzebujesz pomocy? Zgłoś się do nas!

Rozwiejemy Twoje wątpliwości i przeprowadzimy Cię przez cały proces!DOMJAS

Finanse i ubezpieczenia


533 050 773

kontakt@domjas.pl

41-500 Chorzów,
ul. Powstańców 9/6

NIP: 6272632898

REGON: 243532438

NRB: 89 1140 2004 0000 3102 7765 3549

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w
godzinach od 9:00 do 17:00 (spotkania
indywidualne również w innych godzinach)

Kredyt hipoteczny — Katowice

Jeśli aktualnie szukasz domu, mieszkania, czy działki do kupienia — zgłoś się do nas już teraz! Firma Domjas - Finanse i Ubezpieczenia działa głównie na terenie Katowic, w związku z tym - dzięki dogodnej lokalizacji stanowi doskonały wybór zarówno dla mieszkańców Katowic, jak i miast ościennych – Gliwic, czy Rudy Śląskiej. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem domu lub mieszkania, Domjas Katowice to świetny wybór, ponieważ możesz zgłosić się do nas już na etapie poszukiwań. Oferujemy kompleksową obsługę zarówno osób prywatnych, jak i firm. Nasi eksperci robią wszystko, co w ich mocy by sprostać oczekiwaniom Klientów.

Oferty nieruchomości - Katowice, Gliwice, Ruda Śląska

Poszukujesz nieruchomości? Katowice, Gliwice, Ruda Śląska - jeśli mieszkasz w jednym z tych miast i jesteś zainteresowany kredytem hipotecznym, skontaktuj się z nami. Pamiętaj, że możesz zgłosić się do nas jeszcze na etapie poszukiwań wymarzonej nieruchomości! Domjas Finanse i Ubezpieczenia Katowice wyróżnia się dużą koncentracją na kliencie oraz dbałością o jego dobry interes. Świadczymy najwyższy poziom usług. Nasi doradcy kredytowi to doświadczeni specjaliści w swojej branży!

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się dobrać jak najlepsze rozwiązanie do jego potrzeb. Kredyt na mieszkanie to często jedna z najważniejszych decyzji dla młodych ludzi. Jeśli jesteś ze Śląska i potrzebujesz profesjonalnego doradztwa przy wyborze kredytu hipotecznego - zapraszamy do kontaktu. Twój komfort finansowy to nasz interes.

Kredyty hipoteczne Katowice
Kredyt na mieszkanie Śląsk

Kredyty Katowice - DOMJAS

Interesuje Cię kredyt hipoteczny? Zgłoś się do nas! Jeżeli jesteś zainteresowany osobistym spotkaniem i rozmową z naszym agentem, zapraszamy do naszego biura znajdującego się w Chorzowie przy ul. Powstańców 9/6 od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 17:00. Jednocześnie zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 533 050 773, a także za pośrednictwem wygodnego formularza kontaktowego, dostępnego w zakładce Kontakt. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania dotyczące kredytów hipotecznych.

Kredyt hipoteczny Katowice - Dlaczego warto?

Zastanawiasz się dlaczego warto skorzystać z usług, które oferuje Domjas Finanse i Ubezpieczenia?

Jeśli mieszkasz na terenie Katowic, lub Gliwic zapewnimy Ci:

  • Doradztwo i pomoc świadczone przez doświadczonego agenta
  • Skuteczne rozwiązania oraz indywidualne podejście
  • Dbałość o zabezpieczenie Twoich finansów
  • Profesjonalną oraz kompleksową obsługę
  • Korzystne warunki umowy
  • Tylko najlepsze oferty