31.08.2021

ZOSTAŃ KRAWCEM – SZYJ SWÓJ MAJĄTEK NA MIARĘOd dwóch dekad zwiększa się ilość środków finansowych, jakimi dysponują Polacy. Mimo, iż rodzimej złotówce trudno doścignąć siłę, jaką posiadają zagraniczne waluty, zasoby znajdujące się w rękach prywatnych wskazują, iż ogólny poziom zamożności rośnie, niezależnie od ostatnich wydarzeń związanych z pandemią. Z poniższego artykułu dowiesz się, dlaczego jesteś krawcem, a własnymi wzorami działania możesz uszyć majątek na miarę oczekiwań i możliwości.

Od kilku lat Polska utrzymuje się w ścisłej czołówce państw, w których za dominującą przyjmuje się perspektywę niemal masowego wzrostu ilości zamożnych gospodarstw domowych (dysponujących finansami na poziomie od 400 000 PLN wzwyż). Jednocześnie szacuje się, że 97% osób, które zdobywają swoje majątki pracuje na sukces bez większego wsparcia z zewnątrz. Co jest jednym z podstawowych elementów takiego wzrostu? Przede wszystkim… docenianie wartości profesjonalnego doradztwa w zakresie finansów. Indywidualne, skrojone na miarę usługi bankowe czy porady świadczone ze strony pośrednictwa finansowego pozwolą Ci uszyć zarówno krótki, tymczasowy szal jak i długo służące spodnie, dzięki którym Twój majątek będzie budowany świadomie, a nie stanie się dziełem przypadku. 

Jesteś ekspertem w swojej dziedzinie – sam dobierz materiał i nici

Bez względu na to, czy prowadzisz działalność gospodarczą czy też jesteś pracownikiem, najlepiej znasz swoje marzenia, oczekiwania i zarazem możliwości finansowe. Zwiększanie majątku możesz wesprzeć zarówno poprzez aktywa, jak i pasywa, a wykorzystanie do tego procesu globalnej bankowości, wraz z indywidualnym podejściem do dzisiejszego klienta pomoże ci ukierunkować własny ścieg finansowy. Unikaj takich rozwiązań, które tworzą dla ciebie supeł na drodze do zwiększenia majątku. Przykład? Podczas robienia zakupów za granicą, choćby w czasie wakacji czy wyjazdów służbowych, korzystaj z bezpłatnych kont walutowych w ramach konta osobistego. W ten sposób zyskujesz część środków zaoszczędzonych na opłatach przewalutowania. 

Bądź ucyfrowionym krawcem swojego majątkowego dywanu

Zapewnij sobie dostęp do usług, które są nie tylko personalizowane do twoich oczekiwań i potrzeb, ale też zapewniają ci narzędzia, jakich nie jest w stanie sam opracować. Z gotowym pakietem rozwiązań wychodzą naprzeciw banki i ich elektroniczne zestawy do obsługi klienta. Nawet drobnostki, takie jak złożenie zlecenia w zakresie transakcji, które kończy akceptacja klienta realizowana przez podpis elektroniczny na tablecie lub też autoryzacja kodem wysyłanym SMS‑em, mogą znacznie ograniczyć twoje koszty w budowaniu swojego skarbca. Obecnie ponad 80% osób w Polsce deklaruje silny zwrot w kierunku inwestowania we własne pasje, hobby lub w elementy sztuki, biżuterii, a także samochody. W tym ostatnim aspekcie pomoc znajdziesz u nas, jednak dla zapewnienia sobie szczególnie barwnego dywanu finansowego, skorzystaj z pomocy bankowej w dziedzinie inwestycji. Przecież twój majątek to jednocześnie główne źródło spokoju finansowego.

 

Źródło: ICAN Institute, Neobank, FinTechMagazine

 
Domjas

Autor tekstu: Elżbieta Albadri

Pisarka, redaktorka, autorka tekstów naukowych, publicystycznych, artykułów prasowych, a także treści terapeutycznych dla pacjentów onkologicznych i postmodernistycznych opowieści dla dzieci i młodzieży. Promotorka heurystyki w kształceniu człowieka. Wartość merytoryczna i rzetelność tworzonych wpisów, zarówno w wersji elektronicznej, jak i drukowanej jest tym wyższa, im więcej źródeł zostanie porównanych, rozpatrzonych, poddanych krytycyzmowi i zestawionych w spójną całość.

Zobacz także